Home

haditengerészet vezérlő Alabama vtcr portugália 2019 futam Konkrét Borotva Főutca

A futam, ahol Michelisz Norbi ötször volt bajnok és vesztes is - WTCR videó  - Eurosport
A futam, ahol Michelisz Norbi ötször volt bajnok és vesztes is - WTCR videó - Eurosport

Összefoglaló - Nordschleife, első futam, 2021 - WTCR videó - Eurosport

WTCR 2019 Portugal - Race 1 - YouTube

Magyar dráma Pau-ban – Tassi Ati és Michelisz Norbi az élen ütközött - WTCR  videó - Eurosport
Magyar dráma Pau-ban – Tassi Ati és Michelisz Norbi az élen ütközött - WTCR videó - Eurosport

Háromféle rajtsorrend lesz a WTCR-ben

Zengő Motorsportos versenyző nyerte a WTCR történetének 100. futamát, Tassi  Attila második lett - Eurosport
Zengő Motorsportos versenyző nyerte a WTCR történetének 100. futamát, Tassi Attila második lett - Eurosport

Motorsport naptár – 2019. július – F1-Zóna

Urrutia nyert Portugáliában, Michelisz negyedik, Tassi is a legjobb tízben!

Michelisz a 2. helyen megy a WTCR nyári szünetére - Michelisz Norbert  hivatalos honlapja
Michelisz a 2. helyen megy a WTCR nyári szünetére - Michelisz Norbert hivatalos honlapja

Index - Sport - Michelisz nyert, karnyújtásnyira a WTCR-elsőségtől  Portugáliában
Index - Sport - Michelisz nyert, karnyújtásnyira a WTCR-elsőségtől Portugáliában

WTCR 2022: Vila Real, 1-2. futam

Zengős győzelem az utolsó portugál futamon, Tassi Attila a második!

GTR-Masters.hu

WTCR 2021: Estoril – Összefoglaló

Képgaléria: Nagy Futam 2019 | M4 Sport

Túraautó-vk - Michelisz Norbert nyolcadik a marokkói futam harmadik  versenyén | Bumm.sk
Túraautó-vk - Michelisz Norbert nyolcadik a marokkói futam harmadik versenyén | Bumm.sk