Home

kantár Törvényen kívüli Át magyar gólok eb selejtező Delegált pop Grönland

Megvannak az ellenfelek, nem reménytelen a magyar válogatott legfontosabb Eb-selejtezője  | Rangadó
Megvannak az ellenfelek, nem reménytelen a magyar válogatott legfontosabb Eb-selejtezője | Rangadó

Dzsudzsák ellenük debütált és ellenük fejezi be – magyar–görög múltidézés -  Sportal.hu
Dzsudzsák ellenük debütált és ellenük fejezi be – magyar–görög múltidézés - Sportal.hu

MLSZ válogatottak - Hétgólos sikerrel zártuk az Eb-selejtező tornát

Szeged.hu - Négy góllal kapott ki az U21-es magyar válogatott a németektől  Szegeden: Magyarország–Németország 1–5 (1–2)
Szeged.hu - Négy góllal kapott ki az U21-es magyar válogatott a németektől Szegeden: Magyarország–Németország 1–5 (1–2)

Eb-selejtező: "Szégyen és gyalázat, Magyarország leselejtezte és  megsemmisítette Bulgáriát" – lapszemle - Csakfoci.hu
Eb-selejtező: "Szégyen és gyalázat, Magyarország leselejtezte és megsemmisítette Bulgáriát" – lapszemle - Csakfoci.hu

Eb-selejtező: Magyarország-Bulgária (3-0) - eredménykövetés - Csakfoci.hu

Öt góllal is vezettek a magyar kézisek az Eb-selejtezőn, de a spanyolok  fordítani tudtak - Eurosport
Öt góllal is vezettek a magyar kézisek az Eb-selejtezőn, de a spanyolok fordítani tudtak - Eurosport

Eb-selejtező: magyar fölény az örökmérlegben az észtekkel szemben -

Eb-selejtező: 2 - 0-ra legyőzte a magyar válogatottat Wales - Blikk

Eb-selejtezők – Kelet-európai ellenfeleket kapott a magyar válogatott

FRISSÍTVE – Negyven év után győztes magyar rajt az Eb-selejtezőkön

Parádés kezdés az Eb-selejtezőben, tizenhárom góllal nyert a magyar  válogatott - Eurosport
Parádés kezdés az Eb-selejtezőben, tizenhárom góllal nyert a magyar válogatott - Eurosport

Megvannak a magyar válogatott ellenfelei a foci-Eb előtti felkészülési  meccsekre
Megvannak a magyar válogatott ellenfelei a foci-Eb előtti felkészülési meccsekre

Vb-selejtező: A magyar válogatott három góllal győzött San Marinoban |  Mandiner
Vb-selejtező: A magyar válogatott három góllal győzött San Marinoban | Mandiner

Meggyőző nyitány az Eb-selejtezőkön: a magyar válogatott egy félidő alatt  elintézte Bulgáriát | M4 Sport
Meggyőző nyitány az Eb-selejtezőkön: a magyar válogatott egy félidő alatt elintézte Bulgáriát | M4 Sport

A Magyarország–Bulgária Eb-selejtező volt az év eddigi legnézettebb  sportközvetítése | M4 Sport
A Magyarország–Bulgária Eb-selejtező volt az év eddigi legnézettebb sportközvetítése | M4 Sport

Drámai fordítással jutott ki a magyar válogatott a foci-Eb-re | Rangadó

Az észtek elleni győzelemmel hangolt a magyar válogatott az Eb-selejtezők  kezdetére VÁLOGATOTT @ 2023. Március 23. Ádám Martin 41. percben fejelt  gólja döntötte el a csütörtök esti felkészülési mérkőzést a Puskás Arénában.
Az észtek elleni győzelemmel hangolt a magyar válogatott az Eb-selejtezők kezdetére VÁLOGATOTT @ 2023. Március 23. Ádám Martin 41. percben fejelt gólja döntötte el a csütörtök esti felkészülési mérkőzést a Puskás Arénában.

Magyar gólok és helyzetek Bulgária ellen // MAGYARORSZÁG - BULGÁRIA (3-0) EB  SELEJTEZŐ 2023.03.27. - YouTube
Magyar gólok és helyzetek Bulgária ellen // MAGYARORSZÁG - BULGÁRIA (3-0) EB SELEJTEZŐ 2023.03.27. - YouTube

Az esélyesség terhe az ötödik ellenfél: bemutatjuk a magyar válogatott Eb-selejtezős  csoportját | M4 Sport
Az esélyesség terhe az ötödik ellenfél: bemutatjuk a magyar válogatott Eb-selejtezős csoportját | M4 Sport

Szlovák-magyar Eb-selejtező: megdobták sörrel, cserébe góllal válaszolt |  Paraméter
Szlovák-magyar Eb-selejtező: megdobták sörrel, cserébe góllal válaszolt | Paraméter

Eb 2024, selejtező: biztosan első kalapos a magyar válogatott - NSO

Egyből meglepetéssel indult a magyar válogatott Eb-selejtező csoportja -  Eurosport
Egyből meglepetéssel indult a magyar válogatott Eb-selejtező csoportja - Eurosport

Válogatott: 38 játékos, 22 gól, 9 győzelem – így jutottunk el az Eb