Home

rablás béna Örökség kajak befutó anyai Ellenálló Bódé

A magyar kajak-kenusok ötből két döntőt megnyert az Európa-bajnokság első  napján - Sportal.hu
A magyar kajak-kenusok ötből két döntőt megnyert az Európa-bajnokság első napján - Sportal.hu

Kajak-kenu VB: negyedikként ért célba Nádas Bencéék kvartettje és Balogh  Gergely is, mindannyian a B döntőbe kvalifikálták magukat – Szegedi hírek |  Szeged365
Kajak-kenu VB: negyedikként ért célba Nádas Bencéék kvartettje és Balogh Gergely is, mindannyian a B döntőbe kvalifikálták magukat – Szegedi hírek | Szeged365

Világbajnok 500 méteren a női kajak négyes, Bodonyi Dóra 5000 méteren volt  a leggyorsabb! - Szeged.hu
Világbajnok 500 méteren a női kajak négyes, Bodonyi Dóra 5000 méteren volt a leggyorsabb! - Szeged.hu

Szegediek az élmezőnyben: a Kopasz Bálint-Nádas Bence páros is befutó lehet  az M4 Sport – Év Sportolója Gálán – Szegedi hírek | Szeged365
Szegediek az élmezőnyben: a Kopasz Bálint-Nádas Bence páros is befutó lehet az M4 Sport – Év Sportolója Gálán – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-kenu-vb: Balla és Takács két ezüst-, Kozák egy bronzéremmel  gazdagította a magyar kollekciót
Kajak-kenu-vb: Balla és Takács két ezüst-, Kozák egy bronzéremmel gazdagította a magyar kollekciót

Kajak-kenu vb – négy magyar érem, ebből két arany a szombati döntőkben |  Felvidék.ma
Kajak-kenu vb – négy magyar érem, ebből két arany a szombati döntőkben | Felvidék.ma

Ob befutó ! - UTE Kajak-kenu Szakosztály | By UTE Kajak-kenu Szakosztály |  Ob befutó !
Ob befutó ! - UTE Kajak-kenu Szakosztály | By UTE Kajak-kenu Szakosztály | Ob befutó !

Aranyvasárnap | Kajak-Kenu Sport

Jó magyar rajt a kajak-kenu versenyen • Hargita Népe

Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati  döntőkben - Körös Hírcentrum
Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Körös Hírcentrum

Jól rajtoltak a magyar kajak-kenu-versenyzők | Demokrata

Kajak-kenu Eb - Öt aranyérem - minden idők egyik legjobb magyar szereplése  | ma7.sk
Kajak-kenu Eb - Öt aranyérem - minden idők egyik legjobb magyar szereplése | ma7.sk

Multisport Eb, kajak-kenu: Adolf Balázs ezüstérmes C–1 5000 méteren

Erős magyar kezdés Tokióban | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu válogató - szuper eredmények - Kajak-kenu - Hírek - Újpesti  Torna Egylet hivatalos oldala
Kajak-kenu válogató - szuper eredmények - Kajak-kenu - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Kajak-kenu Eb - Tótka Sándor és a női kajaknégyes aranyérmes - Infostart.hu

Csodálatos kettős magyar győzelem a királyszámban - Kajak-Kenu videó -  Eurosport
Csodálatos kettős magyar győzelem a királyszámban - Kajak-Kenu videó - Eurosport

Aranyérmes a Dombi, Kökény páros és a női négyes!