Tótka Sándor is indul a decemberi virtuális kajak-kenu világkupán | VÁROSI  KURÍR
Tótka Sándor is indul a decemberi virtuális kajak-kenu világkupán | VÁROSI KURÍR

Kajak-kenu ob: Kopasz Bálint egysége nyert Tótkáék ellen - NSO

Országos... - Építők Margitszigeti Diák Kajak Club | Facebook

Diósgyőri Kajak-Kenu - Maraton Magyar Bajnokság Győr :Éles Botond - Balázs  Pál András - Balázs Péter - Bokros Gergely Boldizsár . Gratulálunk a  fiúknak a tisztes helytállásért ügyesek voltatatok ! | Facebook
Diósgyőri Kajak-Kenu - Maraton Magyar Bajnokság Győr :Éles Botond - Balázs Pál András - Balázs Péter - Bokros Gergely Boldizsár . Gratulálunk a fiúknak a tisztes helytállásért ügyesek voltatatok ! | Facebook

Döntött a kuratórium a 2022-es Jövő Reménységeiről | Kolonics György  Alapítvány
Döntött a kuratórium a 2022-es Jövő Reménységeiről | Kolonics György Alapítvány

Az érem- és ponttábla élén zártuk a maraton OB-t | Graboplast Győri  Vízisport Egyesület
Az érem- és ponttábla élén zártuk a maraton OB-t | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Kajak-kenu VB válogató a Maty-éren: Kopasz Bálint két győzelemmel zárt,  Nádas Bence lebetegedett – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu VB válogató a Maty-éren: Kopasz Bálint két győzelemmel zárt, Nádas Bence lebetegedett – Szegedi hírek | Szeged365

Több, mint 1500-an indultak a legkisebbek magyar bajnokságán | Kajak-Kenu  Sport
Több, mint 1500-an indultak a legkisebbek magyar bajnokságán | Kajak-Kenu Sport

Szegedi Vízisport Egyesület | Szegedin

Kajak-kenu: korosztályos ob négy nappal Plovdiv után

Kajak-Kenu Győr - Véget ért a Vidék Bajnokság Fadd Domboriban. A váltókkal  együtt 32 arany, 22 ezüst és 15 bronzérem jutott egyesületünknek, ha  darabra nézzük akkor 150 versenyzőnk 146 db érmet hozott
Kajak-Kenu Győr - Véget ért a Vidék Bajnokság Fadd Domboriban. A váltókkal együtt 32 arany, 22 ezüst és 15 bronzérem jutott egyesületünknek, ha darabra nézzük akkor 150 versenyzőnk 146 db érmet hozott